Санаторій Брусниця відгуки


Коментарі


Vovi каже…
Якщо порівняти ціни цього бальнеологічного санаторію із іншими, то ніяких зауважень.
Сірковожневі ванни допомогають, персонал зважливий, особливо Андрій Володимирович з маєтків Мацеста 0502773709, який реагує на всі зауваження та в моменті створює затишок пацієнтам, а саме Запустив харчоблок в стилі домашньої кухні на території Котеджного містечка, можна замовити піцу. Все круто
Я ставлю лайк

Unknown каже…
Лікування Опорно Рухового Апарату
Проживала в Будиночках, Харчувалась в Б'юветі їжею з печі, шо вам сказати, всім задоволена. Сірководневі ванни то що насправді допомогає.
У всьому мені допомагав Андрій Володимирович 050 2773709
Рекомендую
Василь Коломия каже…
Все чудово, ціна приємна, персонал вічливий
Ірина місто. Сторожинець каже…
Хочу залишити свій відгук, я сюди їдуть вже не перший раз. Хочу сказати що лікування дуже добре, ванни сірководні не привозні. Водні витяжки які мені дуже допомогли. Масажист Новак Микола дуже добре робить масаж точковий ( рекомендую). Я проживала у двохмістному будиночку з чудовими умовами, є телевізор, холодильник, Інтернет і санвузол. Коло будиночка є альтанка де можно відпочити і поспілкуватися на свіжому повітрі. Харчувалася у столовій при будиночках де я проживала, готують смачно і різноманітно. Як ефективне лікування рекомендую. Мені допомогло.
Вікторія с. Молодія каже…
Доброго дня.Хочу залишити свій відгук про перебування та лікування в санаторії Брусниця. Проживала в двомісному котеджі, дуже сподобалося обслуговування номера, завжди чисто, міняють рушники, білизну. Харчувалася в столовій при котеджі,влаштоаує все повність,порції такі, що навіть більше ніж достатньо. Лікування чудове на сам перед Сірководневі вани дуже допомагають. Рекомендую....
Олена Іванівна м.Чернівці каже…
Відпочиваючи в санаторії «Брусниця», Я із задоволенням бажаю відзначити увагу і турботу обслуговуючого персоналу. Сподобалося дуже мій номер в якому проживала, також продумане дієтичне харчування в столові при будиночках. Лікування не погане велике дякую моєму персональному лікарю Тетяні Василівні за турботу. Сірководневі ванна допомагають головне не перебрати все добре. Раджу всім...
Олеся Навойтко каже…
Про котеджне містечко!))) Умови проживання на вищому рівні. Відношення до клієнтів, як у елітних готелях. Окрема розмова про харчування: хочу зробити зауваження!!!)))) дівчата, не готуйте так смачно, не давайте такі великі порції!!! Відмовитись неможливо!!! Якщо відверто, їжа смачна, різноманітна, завжди все свіженьке, обережно, щоб не проковтнути пальчики!!! Дякую.
Дуже ввічливий персонал. Окрема подяка Андрію Володимировичу за правду і дружнє відношення, Орисі за золоті руки, Міші за швидке реагування на любе прохання! Чи приїду я знову?) так, неодмінно і буду усім рекомендувати саме сюди. Лікувальна вода дуже помічна. Тут лікує сама природа!!!
Василь Миколайович каже…
Сподобався мій номер, дуже сподобалося дієтичне харчування, процедури, лікарі, обслуговування номера, завжди чисто, міняють білизну, рушники, рекомендую!
Марія, Одеса каже…
Я дуже задоволена. Приїхала лікувати травму плечового суглобу. Розрив акроміального з'єднання. Обмежена рухливість і прогресуюча атрофія всіх м'язів плечового суглобу. Дякую дуже Андрію Володимировичу, який привіз мене з Чернівців, зробив всі формальності і потурбувався, щоб я почала процедури в перший же день. Дякую Михайлу Васильовичу, який ретельно слідкує, щоб наше перебування в містечку було максимально зручним і комфортним. Бальнеологічні процедури еффективні. Вже через 5 днів я почала піднімати руку. Хотілося плакати від радості. Дівчата на процедурах привітні і ласкаві, старалися зробити так, щоб ми не відчували ніякого дискомфорту. Відчувається професійна майстерність. Після массажів Марії Миколаївни мала відчуття, ніби мій суглоб змазано змазкою. Дуже задоволена массажем для нормалізації кров'яного тиску. А кухня-супер. Поєднати дієтологію і хороший смак- це справжнє мистецтво. Приєднуюсь до коментаря Олесі Навойтко. Дякую всім. Проживання в домиках- приємно, зручно. Порада всім, хто потребує лікування: їдьте на 20 днів. Дякую за увагу.
Любовь Евпак г.Харьков каже…
Хочу выразить огромную благодарность всему обслуживающему персоналу мансардного городка санатория Брусница . Вы делаете доброе дело. Лечение в санатории усиливается теплой дружественной обстановкой в месте проживания. Ваши деревянные домики со всеми удобствами дабавляют здоровья ароматом деревянных стен, запахов свежескошенной травы, пением птиц, свежим воздухом и безупречными условиями для отдыха. Спасибо вам всем огромное всем!! Рекомендую всем своим друзьям приезжать сюда на оздоровление и отдых...мансардный домики - это маленький рай...
Зинаида г. Черновцы каже…
Желаем выразить огромную благодарность обслуживающему персоналу Котеджного городка санатория Брусница. Деревянные домики со всеми удобствами. Прекрасная природа, ароматом свежайшых трав, свежый воздух, много птиц. Очень хорошее профилактическое лечение особенно Ванны, массаж, пиявки и косметические процедуры. Рекомендую Всем приезжать сюда на лечение и отдых.
Анатолій і Яна каже…
Ми залишились дуже задоволені обслуговуванням котеджного містечка,особливо задоволені харчуванням😋🍕🍜🍝🍖🥐🥗🍸.Велике ДЯКУЮ кухарям🤗!!!Дякуємо Андрію Валодимировичу за комфортне облаштування будиночка,і за привітне відношення до відпочиваючих!!!Гарно дякуєм мед персоналу!!!У Наталі Іванівни золоті руки😊!!!Всім РЕКОМЕНДУЄМО!Приїжайте,лікуйтесь і відпочивайте👍
Unknown каже…
Відпочивали всією сім'єю, з дитиною. Залишились задоволені. Обслуговування хороше. Чудова природа, свіже повітря, відмінне харчування. Сірководневі ванни дуже ефективні. А також масаж у Марії Миколаївні - чудовий, професійний. Дякуємо персоналу за створений затишок відпочинку. Рекомендуємо, приїзджайте і лікуйтеся!
Галина,м. Хмельницький
Наталія м. Чернівці каже…
Проживала в будиночку .Сподобалося ,спокійно,затишно,приємно.
Харчування в столові при будинках їжа з печі,надзвичайно смачне.
Лікування гарне і корисне.
Я вдячна за все...
Оксана м. Сторожинець каже…
Проживала в будиночку, умови дуже гарні, харчування теж мені сподобалося при будиночках. Але умови для лікування мені не сподобались.
Наталя м.Одесса каже…
Проходила лікування в санаторії "Брусниця "Вирішила зупинитися у Котеджному містечку ,залишилася буде задоволена дерев'яні будиночки, гарно обладнана територія , привітний ввічливий персонал , який допомагає вирішити всі питання по лікуванню та проживанню, дуже смачна їжа .Всім гарно дякую та рекомендую.
Любов м. Коломия каже…
Бажаю залишити відгук про свій відпочинок у с. Брусниця. Проживала в котеджному міс ечку дуже сподобалося мені, харчувалася у стволові при будиночках відмінно. Є можливість замовити піцу, рибу с печі, реберця... Лікування сподобалось. Персонал увічливий та завжди готовий допомогти. Відпочинок на 100% духовно і фізично. Дякую.
Unknown каже…
27 червня по 06 липня ..
Проходила лікування в санаторії "Брусниця "Вирішила зупинитися у Котеджному містечку ,залишилася буде задоволена дерев'яні будиночки, гарно обладнана територія , привітний ввічливий персонал , який допомагає вирішити всі питання по лікуванню та проживанню, дуже смачна їжа .Всім гарно дякую та рекомендую.
Анжела.
Любов м. Київ каже…
Подружжя Камінських, м.Киів, термін перебування: з 25.06.2019 по 08.07.2019

Приехав на лечение в санаторий "Брусница", поселились в одном из домиков ко теджного городка "Мацеста" и не ошиблись. Прекрасные условия для проживания:просторно, уютно и комфортно, а то, что домик сделан полностью из дерева, создает особенную, весьма благоприятную атмосферу для лечения и отдыха.Ухоженная территория,обилие зелени и воздух-невероятно чистый! Прекрасная кухня,пища готовится в печи на дровах, а повара Маша и Люба просто волшебницы.
Две недели пролетели как один день!Огромное спасибо создателям этого городка:Андрею Владимировичу и менеджеру Михаилу, их заботой и вниманием окружен каждый отдыхающий.
Maushkin72@gmail.com каже…
Максим, Киев. Был в июне 2019.В деревянных домиках, понравилось. Питание качественно и не дорого. Готовят в печи. Кроме стандартного меню можно заказать пиццу и мангал. До лечебных корпусов не далеко. Территория зелёная и ухоженная. В сухом остатке-достойное место для а лечения и восстановления сил. Отдельное спасибо хозяину комплекса, Андрею всегда на связи и готов оперативно помочь с возникшими вопросами.
Unknown каже…
Отдыхали с женой в июле 2019года в санатории Брусница, остались очень довольны отдыхом и лечением. Большое спасибо Андрею за организацию проживания в коттеджах и за очень вкусное питание, повара молодцы, готовили очень вкусно, свежий воздух, лечение, вкусная еда сделали отдых полезным и незабываемым.
Оксана, м.Кременчук каже…

Лишаю і свій відгук, бо перед тим, як приїхати в Брусницю начиталась в Інтернеті такого, що розібрали сумніви. Добре, що таки приїхала. Тепер знаю, що буду тут і наступного разу.
Проживали ми у котеджному містечку у дерев’яних будиночках. Дуже гарна місцина, дійсно гарні умови проживання, привітний персонал, що реагує на прохання і проблеми, які можуть виникнути. Досить гарне харчування, як для ціни в 150 грн на день, порції великі. Єдине, на ранок часто дають молочку. Тому, хто не любить молочку, потрібно домовлятись з дівчатами на кухні, аби вийти до якогось компромісу. При мені жодній людині в цьому не відмовили. Персонал на кухні класний!
Щодо лікування: основне лікування, то саме сірководневі ванни. І не правда, що пишуть про страшні умови в приміщеннях, де знаходяться ванни. Я того дуже боялась. Насправді, є приміщення, в якому знаходиться два крила. В одному крилі нові акрилові ванни, саме туди ходить більшість пацієнтів; в іншому - старі чугунні ванни. Ось саме чугунні ванни чорні від постійного контакту із сірководнем. Але вони гарно тримають тепло води і більш місткі, ніж акрилові. Я бачила, що деякі постійні пацієнти Брусниці обирають і цінують саме чугунні ванни.
Щодо медперсоналу: неправду пишуть, що медперсонал не професійний. Спілкувалась я з персоналом на ваннах (пані Орися та ще одна пані, забула, нажаль, як звати), також з Валентиною на фізпроцедурах, з Галиною на озокериті – абсолютно усі жіночки привітні та професійні. Невропатолог Тетяна Василівна назначає лікування тільки після фізогляду та співбесіди, опираючись на ті данні, які ви їй про себе надаєте. Тому і черга до неї в заїзд досить повільно просувається, бо вона вислуховує, запитує, прощупує тощо.
Щодо «чим себе зайняти після процедур». Купа можливостей: читайте, знайомтеся та спілкуйтеся з новими людьми, щось почніть вивчати, дихайте, гуляйте. В нас же ж на те зовсім немає часу вдома.
Щодо недоліків: - будиночки розраховані на проживання двох людей, часто люди абсолютно чужі, тому є необхідність вбудувати маленькі окремі сейфи для зберігання цінних речей; - немає інтернету в самих будиночках, є тільки на верандах, то є не зовсім зручно, але казало керівництво, що над тим працюють; - комарі: було б непогано встановити москитні сітки не тільки на вікна, а ще й на двері.

P.S. Андрію Володимировичу – ви крутєцкий! )))
Анонім каже…
Мар’яна + Богданчик
Відпочивали на початку липня в будиночках, чисто, затишно. Особлива подяка дівчатам, що працюють на кухні - смачно готують! Молодці.Хто прагне відпочити від міста, роботи - хороший варіант два в одному: відпочинок та оздоровлення! Дякуємо і Андрію Володимировичу - хороший вмілий менеджер.
Щодо лікування, то умови потрібно покращити, хоча персонал дуже старається. Привітні, люблять свою справу.
Доброго всім вечора!
На питання недоліки ДОПОВІДАЄМО:
1.Немає інтернету в самих будиночках ((ВИПРАВЛЕНО) ІНТЕРНЕТ ПРАЦЮЄ ВСЮДИ)
2.Комарі: Закуплено частину ламп (Електромухобійки) вони знаходяться в Менеджера Андрія Володимировича 050 277 37 09 При необхідності вам видадуть.
3.Маленькі окремі сейфи для зберігання цінних речей: Ми працюємо над даним питанням.

Просимо вибачення за незручності.

МИ ОБІЦЯЄМО ШВИДКО РЕАГУВАТИ НА ВАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Наталя, Чернівці каже…
Усім привіт, 20-денний відпочинок у КОТЕДЖНОМУ МІСТЕЧКУ санаторію Брусниця підходить до завершення. Три тижні пролетіли як один день. Правду кажуть:"Хто одного разу відпочивав у котеджах Брусниці повернеться сюди знову і знову, бо це як наркотик". Так само і я вже 7-мий рік поспіль три тижні відпочиваю і лікуюся саме тут. Бо це ідеальне поєднання корисного з приємним. Унікальні властивості сірководневих ванн творять дива. Особисто для мене велике значення має комфорт умов проживання і смачне харчування. власний харчоблок з стравами приготованими в печі..ммм смакота. Ми спробували майже все в меню смачно і доступно. Особлива любов - кава. Такої смачної кави ви не знайдете ніде. Приємно бачити, як покращується сервіс та умови з кожним роком. Щиро вдячна усім, хто працює над створенням затишку та комфорту, індивідуальний підхід ко кожної людини, повага та розуміння є дуже важливим. Щиро дякую Андрію, дівчаткам з кухні, усім хто працює, щоб створювати умови для лікування. Тут відпочивають тілом і душею від метушні міста.
Усім здоровя, добра та любові! Бережіть себе!
До зустрічі наступного літа :)
Александра каже…
Хотела оставить отзыв об отдыхе в санатории Брусница. Отдыхала в июле, проживала в коттеджах на территории санатория. отличные условия проживания, в домиках чистенько, все необходимое есть в номерах, красивенная территория, очень приветливый персонал. Питались на территории коттеджей, девочки-повара большие молодцы, очень вкусно всегда готовили, хорошее разнообразие по питанию было, учитывали все пожелания. Так же можно было у них дополнительно заказать пиццу, шашлык, картошку, все готовилось в печи и было нереально вкусно))).
Хотела еще выразить отдельную благодарность Андрею Владимировичу, за его особое внимание и заботу о каждом посетителе. Желаю процветания и побольше довольных отдыхающих))
Unknown каже…
Добрий день,вiдпочивали та лiкувалися в санаторIи Брусница, проживали в котеджах, гарно чисто смачно ,рекомендую.
Unknown каже…
Одного разу мудра людина сказала, що якби Господь Бог захотів відпочити від небесних справ, то вибрав би Буковину. Якщо Вам потрібно поновити фізичні сили, полікувати суглоби, - рекомендую Брусницю! Особлива подяка Шувальському Андрію Володимировичу. З повагою, М.Г.Галузінська
Unknown каже…
Про котеджне містечко дізналася випадково при пошуку в інтернеті місця для лікування душі і тіла. І ні разу не пожаліла що приїхала саме сюди.Умови проживання в дерев'яному будиночку комфортні, харчування на вищому рівні,персоналу взагалі окрема подяка. І при цьому ще і еффективне лікування. Перед відпусткою було повне виснаження, а після відпочинку в Мацесті трохі більше як за тиждень сили було відновлено.І по грошах доступно.Раджу іхати сюди відпочивати і лікуватися, не пожалієте.
Василь каже…
Відпочивав з дружиною в котеджних будиночка Мацеста в серпні 2019 року.Умови проживання на найвищому рівні,деревяні будиночки,санвузол,душ,вода горяча і холодна цілодобово,інтернет та плазмові телевізори ,холодильник.Про господаря Андрія Володимировича можна сказати одним словом ---ЛЮДИНА!!! Дуже уважний і доброзичлевий Дякуємо! А про їжу що готують жіночки-повара навіть і розповісти важко,від смаку їх їжі можна одуріти -це не їжа а ШЕДЕВРИ і начебто з простих продуктів .Дякуємо всьому персоналу котеджного містечка Мацеста за гарний і здоровий відпочинок .Надіємося приїхати ще.Процвітання та наснаги всьому колективу в вашому доброму ділі
святослав каже…
Автор видалив цей коментар.
Unknown каже…
Ирина Черновцы. Всем добрый день. Мой отдых и лечение подходят к концу.Жаль уезжать с такого красивого места.Хочется поделиться со всеми своим пребыванием в Бруснице в деревянном домике.Сказачное место.красивая ухоженная территория.Чистый
Unknown каже…
Чистый воздух.Третий раз я приезжаю и беру с собой внуков.Им тут очень нравится.Приветливый персонал,уборка в домиках и на территории регулярно.Отдельное спасибо Андрею Владимировичу,за понимание.У него правильный подход ко всем.Удивительный человек, любящий людей и свою работу.Кухня,отдельная история.Маленькое красивое кафе.Все очень эстетично.Изюменка,это печь,В которой готовят еду.Обеды сбалансированые и очень вкусные.Правда,очень большие порции.Еще один не маловажный факт.В этом санатории самые низкие цены буквально на все.По всей Украине таких цен нет.И домиков таких нет.И персонал замечательный,а серо водородная вода,творит чудеса.Я советую всем,кто ищет возможность исцелиться натуральным способом,приехать в это сказочное место.Получить эстетическое удовольствие и оздоровиться.Будьте все здоровы!
Unknown каже…
Четвертий рік поспіль відпочиваємо і лікуємось у мальовничому котеджному містечку "Мацеста" санаторію "Брусниця".
Такої краси природи і людського тепла, яким тут оточують відпочиваючих, варто ще пошукати. Котджні будиночки затишні, комфортабельні. Обслуговуючий персонал на вищому рівні. Маленька затишна їдальня завжди гостинно зустрічає своїми смачними стравами з печі. Кухарям за це велике дякуємо.
Санаторно-курортне лікування має досить широкий спектр своєї діяльності. Але основним пріоритетом є лікування сірководневою водою. Ця вода має цілющі властивості, які допомогають людському організму боротися з різними захворюваннями, особливо опорно-рухового апарату.
Щира подяка Андрію Володимировичу за його професійну майстерність, розуміння і толерантність у роботі з відпочиваючими.
І хоч море від Вас далеко, бажаємо Вам і Вашому "Кораблю" довго "плавання".
З повагою Світлана та Ніна , київська область.
Unknown каже…
Доброго дня.Не можу не поїхати звідси, щоб, не залишити свій відгук.Мій відпочинок і лікування добігає кінця. Проживала в котеджних будиночках "Мацеста",такої краси природи та привітного персоналу, ще не зустрічала.Дуже гарні умови в будиночках,затишно,комфортно, є все, що потрібно для відпочинку.Також є альтанка, де кожен ранок, я насолоджувалась дуже смачною кавою з гарним видом на природу Харчування дуже смачне,все роблять с печі, тільки позаздрить той, хто цього не куштував, порції дуже великі, але і відмовитись від них дуже тяжко. Дуже хотіла подякувати Андрію Володимировичу, це людина з великої літери. Ніколи не відмовить, і на кожне прохання відреагує ШВИДКО. Має підхід до кожної людини окремо, завжди знайде час, щоб допомогти. Дуже дякую ВАМ, за дружнє відношення. Це був мій первий приїзд в Брусницю, і скажу Вам, не останній. На наступний рік, обов'язково приїду. Хочу побажати Вам, не зупинятися, йти по сходинці все вище й вище. Удачі, Здоровья та натхненням Вам. Відпустка пройшла на великому рівні. До наступної зустрічі. КАТЮХА м.КРОПИВНИЦЬКИЙ
Unknown каже…
Доброго дня! Для тих хто хоче поєднати приємне з корисним, а саме лікування та відпочинок, рекомендую котеджні будиночки "Мацеста". За лікування і так всі знають, а от про котеджі не всі. В будиночку дуже затишно, комфортно та чисто. Харчування чудове. Різноманітне меню, а також можливість замовити смачну піцу з печі і не тільки). Одним словом, хто хоче відпочити і тілом і душею - РЕКОМЕНДУЮ! Шкода, що вже сьогодні покидаю це чудове місце. Окрема подяка Андрію Володимировичу! Не прощаюсь, а кажу до зустрстрічі!)))
Unknown каже…
Добрый день .
Мы с мужем отдыхали в коттеджном местечке "Мацеста" санаторий " Брусница" . Это божественное место расположено недалеко от города Черновцы . Приехали мы сюда с Израиля . Первый раз мы посетили это место год назад в сентябре месяце и тогда же встретились с Андреем Владимировичем . Он дал нам исчерпывающие ответы на все наши вопросы . Показал нам коттеджи и рассказал об условиях проживания . За этот год у нас многое изменилось , но мы не изменили свой выбор . И вот в августе 2019 года мы приехали на 7 день в " Мацесту" . Мы решили , что если нам понравиться , мы продолжим наше прибывание в этом месте . О нашем выборе мы ни разу не пожалели . Нам так понравилось , что мы продолжили еще на 14 дней . В итоге мы провели в " Мацесте " 21 день . Очень красивое , тихое место . Кажется , что здесь какая то особая аномальная зона . Местечко находится в красивом месте . Рядом парк и санаторий . На территории есть свое кафе . Славится это место тем , что готовят в нем все в печи и на дровах . В нем Вы можете заказать любую еду на выбор . Повара очень внимательные , милые и приветливые . Обслуживающий персонал ответственно относится к свой работе . Особенно хотим поблагодарить Андрей Владимировича за внимание к каждому отдыхающему и к нам в частности . Чувствуется , что это место для него не просто работа . Он вкладывает всю душу и сердце , чтобы каждому здесь было комфортно . За это время мы очень привязались ко всем , кто о нас заботился и помогал нам . Должны сказать , что в прошлом году в санатории открыли новую скважину с серо водородом . На Украине таких мест единицы . Мы беседовали с отдыхающими , которые много лет подряд приезжают в этот санаторий лечиться . Услышали только похвальные отзывы . Всем помогло и нам в частности . Мой муж отдыхал во многих санаториях : Моршине , Трускавце , Карловы Вары , Хмельнике . Но это место уникальное . Рекомендуем всем без исключения . Расстались с добрым сердцем . Надеемся , что в следующем году увидимся снова . До новых встреч !
Unknown каже…
Приїжаємо на лікування вже восьмий рік поспіль, Адміністратор Андрій Володимирович дуже уважно реагує на всі питання вчому дуже задоволені. Умови проживання на високому рівні, є все необхідне для комфортного відпочинку.Харчування збалансоване, різноманітне, по домашньому.
Дуже вдячні за лікування і проживання, і сподіваємся повернутись ще не один раз
Кручко Мария,Глыбокский р-н,с.Волока
Я лечилась и отдыхала в коттеджном городке Мацеста,санатория Брусница с 7 по 26 октября 2019 года.
Узнала об этом месте совершенно случайно- когда искала на разных сайтах информацию,где можно было вылечить последствия травмы голеностопного сустава.
Первым человеком с кем началось мое общение по данному поводу стал Шувальский Андрей Владимирович.Уточнив мой диагноз, Андрей Владимирович дал мне очень подробную и исчерпывающую информацию,а на мой вопрос,смогут ли ваши специалисты мне помочь,получила ответ:"Однозначно,вы наш пациент и мы обязательно вам поможем!". И сдержал свое слово- после 20 дней лечения,я переступая порог санатория с помощью трости,уходила вчера без нее. Вот такие чудеса!!!
В связи с этим,хочу выразить огромную благодарность и глубокую признательность всему медицинскому персоналу, и в частности- массажисту Козьма Ивану Николаевичу;специалисту физкабинета_-Валентине Ивановне; специалистам кабинета озокерита -Галине и Оксане; специалистам ванного комплекса- Оресе,Марии,Оресе (простите,не уточнила ваши отчества..),во главе с лечащим врачом Николайчук Татьяны Васильевны.
Особую благодарность и свое восхищение - Андрею Владимировичу, за высокий профессионализм:умение организовать работу своих подчиненных;за чуткость,терпимость,сочувствие,за умение найти индивидуальный подход к каждому проживающему( а среди нас,поверьте мне на слово,были ох,какие сложные люди..).Дальнейших успехов, процветания Вам, Андрей Владимирович!!!
Спасибо огромное Вам милым,добрым людям чей каждодневный труд,сделал наше лечение и отдых приятным и беззаботным: работникам нашей уютной "кафешки"-Костащук Маше,Даниляк Кате,Кушнирюк Юле и Калинчук Любе-за разнообразные и очень вкусные блюда;Флорескул Домне и Флорескул Свете-за чистоту,порядок и уют в наших коттеджах и на территории; Деду- за тепло в наших домиках!!!
Желаю всем вам и вашим близким крепкого здоровья,финансового благополучия!!!
Все вы вместе, ваш труд ,делают людей счастливыми,потому как вы не только лечите наши болезни,но и наши души!!!
До встречи!!!
С уважением,Мария,коттедж № 8
Анонім каже…
Шановний Андрію Володимировичу!
З почуттям щирої вдячності звертається до Вас сім’я Миханько, що з Вінниці. Спасибі Вам і Вашій родині, що створили таке гарне, затишне і комфортне поселення, в якому лікуються Ваші пацієнти. Спасибі всьому Вашому колективу - медичним працівникам, технічним, поварам за турботу про кожного пацієнта - це складає гарний результат у нашому лікуванні. Спасибі Вам за наше здоров`я.
Усім рідним, знайомим і незнайомим радимо поїхати на лікування у цей прекрасний санаторій, що у селі Брусниця, Чернівецької області. Санаторій теж називається «Брусниця». Тут лікують різні хвороби, а ми лікували опорно-руховий апарат - збираємось їхати знову.
Андрію Валодимировичу! Ще і ще раз дякуємо Вам! Доброго здоров`я, успіхів у всіх гарних справах і починаннях.
З повагою, Ольга Іванівна та Микола Тимофійович.
Анонім каже…
Ганна Михайлівна
Лікувалась в липні,проживала в котеджному містечку.Обслуговуванням задоволена.В Андрія Володимировича організаторські здібності дані Богом,любі проблеми вирішує спонтанно.Особливо хочу подякувати масажисту Орисі Михайлівні за її золоті руки і професіоналізм.Побажання:зробити ремонт в будівлях,де хворі приймають ванни і озокерит,закупити простині і матраци.
Анонім каже…
Доброго дня.. Лікувалася в сан. ,,Брусниця". Залишилась задоволена не тільки хорошим лікуванням опорно-рухового апарату, а й атмосферою, яка панує тут, особливо на території котеджного містечка Мацеста. Тут панує особлива гармонія лікування і відпочинку разом. Кожен хто хоче поєднати лікування і відпочинок-це саме для вас. Зручні умови проживання в Маєтках-Мацести робить проживання зручним і комфортним . Щиро подякувати хочеться колективу їдальні , за смачні страви . Особливо пані Любі, Колективу котеджного містечка -пані Світлані, пані Дусі. А за тепло в будиночках- діда Октавія. Рекомендую всім лікування в сан. Брусниця!!!🤗🤗🤗
Анонім каже…
Вже 4 роки проходимо лікування в санаторій Брусниця.Завжди зупиняемося у Котеджному містечку.Дуже гарні умови проживання,привітний персонал,який реагує на прохання і проблеми,які виникають у ході лікування та пиоживання.Харчувалися у кафе при будинках.Їжа з печі ,надзвичайно смачна і корисна.
Особлива подяка Шувальскому Андрію Володимировичу,який є чудовим масажистом,гарною людиною і дуже відповідальною .Також подяка працівникам ванного корпусу.
Радимо санат.Брусниця а Котеджне містечко.Велике спасибі Андрію Володимировичу за здоров'я та затишок людей.Тлф.095 0077 771
З подякою подружжя Цибуляк
Скріпкаріу
Вільчак та Рошка.
Алла каже…
На данний момент проходжу лікування в санаторії "Брусниця", проживаю в коттеджному містечку. Знайшла це місце випадково, але не пошкодувала жодної хвилини. Проживання - відмінно! Харчування - відмінно! Відношення персоналу - відмінно.
Із процедур, які проходжу, хочу відмітити: сірководневі ванни (запах жах, а результат - супер); лімфодренажний массаж (персонально Андрій Володимирович)- ЩО МОЖЕ БУТИ КРАЩИМ, НІЖ ЦЕ!; сакські грязі - хто не знає про властивості цього чудового засобу лікування шкіри, суглобів та всього тіла?; пресотерапія - це взагалі моє захоплення.
Хочу подякувати за ставлення, лікування та увагу весь персонал містечка! Ви найкращі!
Unknown каже…
В санаторії «Брусниця» лікуюсь не вперше. Минулого разу жили в новому корпусі, цього разу в котеджах, тому є можливість порівняти)
Коли ти їдеш за сотні кілометрів, а по приїзду тебе готові нагодувати, незважаючи на те, що обід уже позаду, а до вечері ще далеко, це ВЕЛИЧЕЗНИЙ плюс в обслуговуванні. Хочу одразу сказати ДЯКУЮ🤗 дівчатам за смачні страви, які, до речі, готують в печі, а це ідеальний варіант для тих, хто піклується про своє здоров‘я! Хочеться з‘їсти все, але величина порції занадто велика для дівчат, тому ніхто голодним не залишиться) навіть чоловіки з хорошим апетитом)
В будиночку завжди прибрано, обов’язково змінюється постіль та рушники)
Окрема вдячність Андрію Володимировичу, який дбає про те, щоб умови проживання відпочиваючих були комфортними як вдома🥰усі питання вирішуються швидко і безпроблемно)
Початок березня, а тут всі квітники скопані!!! Видно дбайливого господаря💪
Обов‘язково повернусь ще) і тільки в будиночки🥰😍
Unknown каже…
Проживание и питание в котеджном городке находятся на высшем уровне.Домашняя кухня и домашний уют. Большая благодарность персоналу во главе с Андреем Владимировичем. Это как раз тот случай когда все делается для отдыха и лечения пациентов.Чуткость и отзывчивость всех работников городка находится на очень высоком уровне. Р Е К О М Е Н Д У Ю !!!!!
Unknown каже…
Добрий день, Всім раджу котеджі мацеста лікувалась тут вперше,дуже задоволена персоналом меєтків,реагують на всі питання одразу і швидко,зручності в будиночках всі необхідні для лікування,їжа з печі дуже смачна,дівчата на кухні молодці,лікування мені допомогло,ванни,масаж з єлементами лімфатичної системи просто супер,сам Андрій Володимирович робить бездоганно,грязетерапія теж прекрасно,я задоволена і рекомендую Всім! Тут в маєтках думають про людей та їхнє лікування.Дякую обов'язково порекомендую іншим людям,до зустрічі.

Популярні дописи з цього блогу

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

Міжхребцева грижа: що потрібно знати?