Сакські грязі

+38(050)277-37-09 Андрій Володимирович

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Медичні долідження все частіше закликають приділяти більше уваги профілактиці захворювань, підвищенню загального тонусу організму і ведення здорового способу життя. Голосніше стають голоси за користь лікування без вживання медикаментів, навряд чи можна скасувати застосування лікарських засобів у всіх випадках, але використовувати природні ресурси для лікування та оздоровлення цілком допустимо і навіть корисно.
Лікарі санаторію здатні творити чудеса користуючись для оздоровлення мінеральними водами природного походження, вдихаючи чисте повітря занурюючись в морські хвилі і лікувальні грязі людина потрапляє в середовище природи, організм очищається від всього шкідливого отриманого назовні, організм людини одужує.
Традиції лікуватися на водах із застосуванням грязелікування є одним із найсучасніших методів релаксації та лікування, в свою чергу Сакські грязі мають унікальну лікувальну властивість та цілющю силу, яка переважає якість лікування мертвим морем.

Лікувальні грязі або (пелоїди)-це мулисті колоїдні опади природного походження, що зібралися на дні водойм протягом тривалого періоду часу. До складу колоїдів входять мінеральні солі, органічні та неорганічні речовини, гази, мікроорганізми, антибактеріальні речовини.

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ ЛІКУВАЛЬНИХ ГРЯЗЕЙ:
· Адсорбація мікробів
· Антибактеріальні властивості
· Висока пластичність
· Високі теплоудержуючі якості

ОСНОВНО КОМПОНЕНТИ ПЕЛОЇДІВ:
· Солі магнію, кальцію
· Грязьовий розчин з органічних кислот
· Насичений розчин морських солей (РОПА)
· Розчин органічних, органо-мінеральних сполук

Одне з найбільших родовищ природніх пелоїдів знаходиться поблизу міста Саки, грязі сакського басейну відносяться до сульфідно-мулистого виду відкладень, яким властивий багатющий мінеральний склад, насеченість газами ( метаном, сірководнем) що надає їм специфічний різкий запах, жива мікрофлора (види бактерій та грибів) що виробляє кислоти, пігменти, органічні сполуки.

Грязелікування - один із найдавніших способів здобуття здоров’я. Призначення мають проводитися за приписом лікаря, або людини яка пройшла курси і получила сертифікат на проведення даних процедур, індивідуально ( дозування, час проведення процедур, та всього лікування взагалом).

Грязі добуті із дна сакського озера мають унікальні лікувальні та косметологічні властивості.
Сьогодні використання сакської грязі відноситься до новітніх технологій грязелікування, властивості грязі такі що вільно потрапляють до шкіри та органів тіла.
Сакські грязі застосовуються в косметології та лікуванні багатьох захворювань, вони виводять з організму шлаки і токсини. Через наявність у складі сакських грязей антибіотиків їх використовують як протизапальний засіб. Основні складові даного природного матеріалу солі і біологічні речовини.
Грязі містять величезну кількість вітамінів та мінералів які проникають в організм через шкірний покров та виробляють лікувальну дію.
Гарячі обгортання сакською гряззю роблять сильну регенеруючю дію, розщепляють жир виводять зайву рідину, таким чином шкіра молодшає.
Холодне грязьове обгортання застосовують для лікування целюліту та зняття набряків, позбавлення від глибоких зморшок і підвищення тонусу шкірного покрову, так як до складу сакської грязі входить кремній і гіпс її використовують як складову для відлущювання шкіри, також це прекрасний засіб проти лупи та випадіння волосся.
Сакські грязі застосовуються для лікування хвороб кістково - мозгового апарату, вони чудово допомагають при лікуванні ревматизму, остеохондрозу, подагри.
Сакські грязі дозволяють швидше відновити тканини після сильних ударів, вивихів, переломів. Великі успіхи досягаються хворими при лікуванні гінекологічних хвороб, захворювань нервової системи, лікуванні безпліддя, вони тонізують організм і підвищують його опірність захворюванням, також їх використовують для лікування нирок, сечостатевої системи, шлунку та кишечника.

Регулярні процедури сакськими грязями дозволяють знизити надмірну вагу і назавжди забути про целюліт та шкірні проблеми. Однак незважаючи на прекрасний лікувальний ефект, використовувати сакські грязі потрібно із обережністю, оскільки для їх застосування існують також протипоказання.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

При загостренні хронічних хвороб, туберкульозі, атеросклерозі, серцевій недостатності, та хворобі крові. Також заборонено застосовувати при вагітності, онкологічних захворюваннях, будьяких новоутворюваннях та порушеннях обмінних процесів.

Чернігів, Чернігівська область,Чернівці, Чернівецька область,Черкаси, Черкаська область,Хмельницький, Хмельницька область,Херсон, Херсонська область,Харків, Харківська область,Ужгород, Ужгородська область,Тернопільська область,Тернопіль,Суми, Сумська область,Рівне, Рівненська область,Полтава, Полтавська область,Одеса, Одеська область,Миколаїв, Миколаївська область,Львів, Львівська область,Луцьк, Луцька область,Кропивницький,Київ, Київська область,Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,Запоріжжя, Запорізька область,Житомир, Житомирська область,Дніпро, Дніпровська область,Вінниця, Вінницька область


Популярні дописи з цього блогу

👉 Сірководень, Сірководневі ванни, користь

Санаторій Брусниця відгуки

Остеохондроз це

Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"

📌 Посттравматичні артрози, артрити, симптоми, діагностика, лікування 📌

Лікування міжхребцевої грижі

ЛІКУВАННЯ ОПОРНО РУХОВОГО АПАРАТУ

Радикуліт симптоми лікування

Нейро Лімфатична терапія ОПОРНО РУХОВИЙ АПАРАТ

Карта сайту