Радикуліт - симптоми лікування

Радикуліт - це момент коли на нервовому корінці в каналі якому він проходить, наблюдається запалення або защемлення на вході чи на виході, через якісь певні захворювання хребта та тканин які його оточують. По простому радикуліт: це біль в попереку яка віддає в ногу, з практики можна зробити аналіз що запалення корінця відбувається в різних місцях хребта через що біль локалізується по різним ділянкам спини.

Радикуліт лікування - котеджі "Мацеста" при санаторію Брусниця  +38(050)277-37-09


Радикуліт все частіше зустрічається у тих, кому не виповнилося і тридцяти
Про те, що таке радикуліт, симптоми якого начебто добре відомі, більшість молодих людей знає в основному з фільмів, анекдотів і книг. Саме інтуїтивне розуміння медичного терміна радикуліт призвело до того, що він асоціюється в основному з бабусями, поперек яких пов'язана хусткою. І з жартами на тему «зігнувся, а розігнутися ніяк».

Що говорить медицина
Радикуліт це ураження нервів навколо або в спинному мозку. Часто пошкоджуються корінці, з яких ростуть нерви. І це дуже не смішно і дуже боляче. Найчастіше зустрічається радикуліт поперековий, але буває і шийно-плечовий (болить голова, німіють руки), а також попереково-крижовий, від якого завиєш про болі в нозі.


У такої хвороби як радикуліт симптоми не особливо різноманітні, зате дуже добре відчуваються і суттєво погіршують якість життя. В першу чергу це:

• біль, спочатку відчувається тільки при поворотах корпусу, різких нахилах;
• певна скутість рухів (на початкових стадіях);
• неможливість довго сидіти, утримуючи спину.

Часто ці симптоми списують на інші причини. Стало зрозуміло менеджер з офісного крісла через пару годин роботи кави попити, а у нього поперек відчутно захворіла. Нічого, ніби як у всіх так - думає менеджер.
А потім, через кілька років, коли він запрацює собі повноцінні остеохондроз і радикуліт лікування буде направлено перш за все на те, щоб зняти біль. Так як повністю усунути остеохондроз і відновити міжхребцеві хрящі вже не вийде. Або вийде, але тільки після складної операції за дуже великі гроші. Здрастуй, радикуліт на все життя. Щоб з вами таке не трапилось рекомендуємо своєчасно звернутись за допомогою +38(050)277-37-09

Чи можна заробити радикуліт від вогкості або «зірвавши» спину
У розмові часто можна почути, що радикуліт буває від вогкості. Це не зовсім так. Радикуліт загострюється при сирої погоди, так як на вогкість і холод спина, особливо шийні і поперекові відділи хребта, реагують болем і запаленням. Яке призводить до загострення.

Такі симптоми радикуліту як неможливість без болю нагнутися і розігнутися, подволаківаніе ноги, частіше зустрічаються саме в осінньо-зимовий період. А любителі екстремального відпочинку на природі, які вирішили не особливо турбуватися про екіпіровку, можуть легко заробити і радикуліт і хронічно «застужающуюся» спину.

Поперековий радикуліт часто зустрічається у спортсменів під 40 або вантажників. Високі навантаження можуть призвести до зміщення хребців, деформації, огрубіння міжхребцевих хрящів і остеохондрозу, постійного супутника і основну причину радикуліту.

Незважаючи на те, що хребетний стовп - надійна конструкція, крім вантажників і любителів жити в наметі на морозі, він може наздогнати:

• людей, що не піклуються про свою поставі;
• людей, які сплять на нерівній поверхні;
• алкоголіків і наркоманів.

Причому у останніх він майже завжди розвивається раніше і в більш гострій формі. Так що це вже давно не «хвороба бабусь» і побачити 28-річного хлопця, що мажуть спину кремом проти радикуліту і ковтає знеболююче можна все частіше.

Популярні дописи з цього блогу

Як лікувати остеохондроз

Санаторій Брусниця відгуки

Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"