Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"

Зображення
+38(050)277-37-09 Послуги: Проживання, Харчування, Лікування В мальовничому селі Брусниця, що на Буковині (регіон Прикарпаття) функціонує бальнеологічний санаторій “Брусниця” який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод. За період існування з 1967 року оздоровлено біля 100 тис. хворих.Ефективність лікування складає 94,8%.Все лікування проводиться природними методами: сірководневі ванни, гірський віск, озокиріт, масаж, гідромасаж, підводна витяжка хребта, гінекологічні зрошення, мінеральна питна вода типу Єсентуки-4 та Миргородська.Це унікальна рідкість, щоб в одному і тому ж регіоні знаходились три типи бальнеологічних вод. Практично в Брусниці одночасно можна добре полікувати і опорно-руховий апарат (артроз, остеохондроз, грижі Шморля), і шлунково-кишковий тракт, і захворювання нервової системи, і захворювання статевих жіночих органів (особливо безпліддя), а також захворювання серцево-судинної ситеми. За весь термін існування бальнеологічний санаторій допомог людям із всіє…

Лікування грижі Інверсійний стіл

Послуги витягування, при діагностуванні грижі +38(050)277-37-09

В сучасних методах лікування грижі використовують інверсійний стіл, в цілях терапії патології спини. Тільки вигляд даного методу витягування може указати що це новітня процедура, на справді даний метод витягування був придуманий ще за часів Гіппократа: Відомий на весь світ лікар перевертав догори дригом своїх пацієнтів в яких наблюдалась міжхребцева грижа, прив"язуючи їх до спеціальної перекладини.
В переліку послуг лікування, котеджне містечко "Мацеста" пропонує даний вид витягування

До нас приїжджають

Грижа

Захворювання яке характеризується витисканням вмісту порожнини крізь мембранну стінку, з усіма її сполучнотканинними шарами рідини.

Грижі утворюються на різних ділянках тіла людини.
Кила або витискання внутрішніх органів чи тканин разом із пристінковою мембраною очеревини через дефект в м'язово апоневротичному шарі черевної стінки . Випирання під шкіру внутрішніх органів чи тканин, неприкритих пристінковою мембраною очеревини, називається підшкірною евентрацією, а витискання внутрішніх органів чи тканин на зовні через дефект у всіх шарах черевинної стінки (через поранення) називається випадінням. Дефект по краям у м'язово апоневротичному шарі черевинної стінки називаються воротами грижі. Пристінкова мембрана очеревини, яка вкриває внутрішні органи або тканини зветься грижовим мішком, а вміст мішка класифікується грижовим вмістом.


Популярні дописи з цього блогу

Санаторій Брусниця відгуки

Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"

Пресотерапія Санаторій