Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"

Зображення
+38(050)277-37-09 Послуги: Проживання, Харчування, Лікування В мальовничому селі Брусниця, що на Буковині (регіон Прикарпаття) функціонує бальнеологічний санаторій “Брусниця” який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод. За період існування з 1967 року оздоровлено біля 100 тис. хворих.Ефективність лікування складає 94,8%.Все лікування проводиться природними методами: сірководневі ванни, гірський віск, озокиріт, масаж, гідромасаж, підводна витяжка хребта, гінекологічні зрошення, мінеральна питна вода типу Єсентуки-4 та Миргородська.Це унікальна рідкість, щоб в одному і тому ж регіоні знаходились три типи бальнеологічних вод. Практично в Брусниці одночасно можна добре полікувати і опорно-руховий апарат (артроз, остеохондроз, грижі Шморля), і шлунково-кишковий тракт, і захворювання нервової системи, і захворювання статевих жіночих органів (особливо безпліддя), а також захворювання серцево-судинної ситеми. За весь термін існування бальнеологічний санаторій допомог людям із всіє…

Санаторії України

Санаторії України
Це одне із ключових слів при пошуку бальнеологічних курортів України.
Мова буде йти про санаторій Брусниця який розташований на Брусницькому родовищі сірководневих вод. Вода добута із свердловини 250 м є природною та надзвичайно лікувальною, адже концентрація сірководню на літр води прирівнюється до курорту Мацеста який знаходиться в Сочі, Краснодарский край. Це чудо природного оздоровлення було засновано в 1967 році лікарем Бойко Дмитром Іллічом, використовуючи сірководень при лікуванні опорно рухового апарату, остеохондроз, лікування суглобів, в прямому смислі слова ставило людей на ноги, люди все частіше почали відвідувати санаторій Брусниця, адже даний метод лікування є цілком природним.
Санаторій Брусниця входить до списку Санаторії України з лікувальним напрямком, адже ефективність лікування становить 95 % що є гарним показником в медичних термінах.
При даному санаторію є надзвичайно гарне містечко Дерев'яні котеджі "Мацеста" де ви можете залишитись на ночівлю, поїсти, отримати м'язово фасціальну терапію, насолоджуватись співом пташок адже дане містечко знаходиться в парковій зоні де дуже затишно та надзвичайно гарно, при моральному відпочинку ви швидше відчуєте ефект лікування суглобів, остеохондрозу, всі ваші недуги будуть здаватись вам вчорашнім днем.
Детальніше ви знайдете за даним посиланням Санаторій Брусниця, або зателефонувавши Адміністратору Андрію Володимировичу +38(050)277-37-09Санаторії України в інтернеті є ресурси які рекламують українські санаторії, бальнеологічні курорти, вам потрібно визначитись яка недуга вас непокоїть та створити пошуковий запит в інтернеті. Бальнеологічні санаторії України лікують зазвичай своєю водою, приймання ванн, плавання в басейнах, до такого типу санаторії України відноситься санаторій Брусниця назва якого ЧОКП Бальнеологічний санаторій Брусниця.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Санаторій Брусниця відгуки

Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"

Пресотерапія Санаторій