Поперековий відділ хребта : Симптоми міжхребцевої грижі+38(050)277-37-09 Попередній запис на лікування
Грижа міжхребцева - це зазвичай дегенеративне захворювання, яке супроводжується деформацією та запаленням хребетного диску (Зміщення фіброзного кільця).
Як правило грижа негативно впливає на функціонування хребта, проявляється біль в зоні спини.
Лікування міжхребцевої грижі: Консервативне (діагностували ранню стадію захворювання)
Оперативне (несвоєчасно виявили, хвороба набирає обертів)


Причини патології (міжхребцева грижа)

 • Неправильний обмін речовин (ОЖИРІННЯ)
 • Травма хребта
 • Інфекційні захворювання
 • Викривлення спини
 • Постійні емоційні стреси
 • Безперервні фізичні навантаження
Факторами розвитку міжхребцевої грижі шийного відділу являються -Остеохондроз і спондильоз

Чернігів, Чернігівська область,Чернівці, Чернівецька область,Черкаси, Черкаська область,Хмельницький, Хмельницька область,Херсон, Херсонська область,Харків, Харківська область,Ужгород, Ужгородська область,Тернопільська область,Тернопіль,Суми, Сумська область,Рівне, Рівненська область,Полтава, Полтавська область,Одеса, Одеська область,Миколаїв, Миколаївська область,Львів, Львівська область,Луцьк, Луцька область,Кропивницький,Київ, Київська область,Івано-
Франківськ, Івано-Франківська область,Запоріжжя, Запорізька область,Житомир, Житомирська область,Дніпро, Дніпровська область,Вінниця, Вінницька область
Біль у спині - Майже кожна людина на землі, хочаб раз але відчувала біль в спині. Згідно із даними які подаються для статистики, біль в спині займає друге місце по частоті викликів в медичні заклади.

ПРИЧИНИ БОЛЮ У СПИНІ (ЯК ВИНИКАЄ БІЛЬ) 

Біль у спині буває ниюча, гостра, періодична та постійна, помічається в різних ділянках хребта, віддає біль в груди, шию, плечі та кінцівки.
Біль насамперед тільки симптоми викликані певними захворюваннями, при різних патологіях біль відрізняється, встановити правильний діагноз за суб'єктивними ознаками неможливо, необхідно проводити комплексну діагностику, та МРТ.

Через що виникає біль : Міжхребцева грижа причини та симптоми

 • Розрив сухожиль, пошкодження зв'язок та м'язів
 • Розвиток м'язів спини проходить асиметрично
 • Травми спини, травми хребта, травми суглобів
 • Захворювання (лордоз, кіфоз, сколіоз) викривлення спини
 • Протрузії хребта, грижа міжхребцевих дисків, інші захворювання хребта
 • Біль суглобів який з'явився в результаті захворювання, остеохондроз
 • Радикуліт, запальні та інфекційні захворювання
 • Хвороби внутрішніх органів

У випадку травми або запалення м'яких тканин, біль у спині спостерігається ниючою, при чому біль проходить незмінною незалежно від того рухається людина чи ні, змінює положення тіла чи просто лежить в одному положенні, все це міжхребцева грижа.
Якщо ви помітили за собою таку ознаку це може свідчити про те що розвивається захворювання хребта і вам неодмінно потрібно звернутись до спеціаліста за консультацією.

+38(050)277-37-09  Андрій Володимирович, терапевт при санаторію Брусниця, який займається лікуванням даної недуги, міжхребцева грижа це профіль на якому лікар спеціалізується, консультацію ви отримаєте абсолютно БЕЗКОШТОВНО!!! отож не гайте свій час

Різкий біль пов'язаний із травмами суглобів та хребта (протрузія спини та міжхребцева грижа), супроводжуються зменшенням рухливості хребта, деякими неврологічними симптомами, онімінням кінцівок.

Сильний біль у спині, як правило це біль в попереку який виник при радикуліті та супроводжується запальними процесами, спазмами чи болями у м'язах. При лікуванні радикуліту необхідно враховувати що це лище синдром який розвивається на тлі інших захворювань спини.


 

Популярні дописи з цього блогу

👉 Сірководень, Сірководневі ванни, користь

📌 Посттравматичні артрози, артрити, симптоми, діагностика, лікування 📌

Остеохондроз це

Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"

Санаторій Брусниця відгуки

Нейро Лімфатична терапія ОПОРНО РУХОВИЙ АПАРАТ

ЛІКУВАННЯ ОПОРНО РУХОВОГО АПАРАТУ

Лікування міжхребцевої грижі

Радикуліт симптоми лікування

Карта сайту