Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"

Зображення
+38(050)277-37-09 Послуги: Проживання, Харчування, Лікування В мальовничому селі Брусниця, що на Буковині (регіон Прикарпаття) функціонує бальнеологічний санаторій “Брусниця” який базується на Брусницькому родовищі мінеральних вод. За період існування з 1967 року оздоровлено біля 100 тис. хворих.Ефективність лікування складає 94,8%.Все лікування проводиться природними методами: сірководневі ванни, гірський віск, озокиріт, масаж, гідромасаж, підводна витяжка хребта, гінекологічні зрошення, мінеральна питна вода типу Єсентуки-4 та Миргородська.Це унікальна рідкість, щоб в одному і тому ж регіоні знаходились три типи бальнеологічних вод. Практично в Брусниці одночасно можна добре полікувати і опорно-руховий апарат (артроз, остеохондроз, грижі Шморля), і шлунково-кишковий тракт, і захворювання нервової системи, і захворювання статевих жіночих органів (особливо безпліддя), а також захворювання серцево-судинної ситеми. За весь термін існування бальнеологічний санаторій допомог людям із всіє…

Міжхребцева грижа: що потрібно знати?

+38(050)277-37-09 Лікування грижі в санаторію Брусниця

Міжхребцева грижа ?

Це зміщення ядра диска, при якому відбувається розрив фіброзного кільця. Частіше всього страждає поперековий відділ, інколи зустрічаються грижі шийного відділу хребта, дуже рідко зустрічаються міжхребетні грижі грудного відділу.

Причини захворювання ?

Основна причина це перенапруження хребта, викликане малорухливим способом життя, тривалим перебуванням в одній і тій ж позі, сильними навантаженнями; неправильною поставою (сколіоз, кіфосколіоз), нерозвиненим м’язовим корсетом, вікові зміни та зайва вага теж є причиною захворювання.

Симптоми міжхребцевої грижі ?

Це болі у попереково-крижовій області, які посилюються при навантаженні; біль, яка віддається у сідницю, по задній поверхні стегна і гомілки на стороні ураження; слабкість у нижній кінцівці; слабкість та погана чутливість ніг; порушення функцій тазових органів, сечовипускання, потенція.

Профілактика міжхребцевої грижі ?

Лікувальна фізкультура, витягування хребта (повиснувши на турніку), плавання. Матрац повинен бути із середнім або високим ступенем жорсткості, на якому м’язовий корсет спини буде розташовуватися рівномірно. Про м’які дивани потрібно забути! Харчуватись потрібно продуктами із високим вмістом кальцію та вітаміну С. Молоко, сир, цитрусові, яблука, усе це допоможе налагодити водно-сольовий обмін в організмі і забезпечити оптимальне функціонування м’язової тканини. Каву потрібно виключити із раціону.

Чи можна при міжхребцевій грижі обійтися без операції ?

Так, для більшості людей, які страждають від міжхребцевої грижі, підходять консервативні методи лікування: витягування хребта, ЛФК, голковколювання, прийом сірководневих ванн, рефлексотерапія, вакуумний та інші види масажів які ви можете отримати в нашому Санаторію.

Нище вказано маршрут до нашого санаторію

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Санаторій Брусниця відгуки

Санаторій Брусниця "Маєтки Мацеста"

Пресотерапія Санаторій