ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

+38(050)277-37-09 Андрій Володимирович

Статтю опубліковує Котеджне містечко " МАЦЕСТА " при Бальнеологічному Санаторію Брусниця

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯМова буде про фітокомплек для жінок який зображено на картинці, а також Фітокомплекс для Чоловіків.
Реальна історія, під час якої на світ народилося двоє діток, все починалось так:
Територія на якій знаходиться Буковинський Маєток "Мацеста" належить братам Шувальським, які мають підрозділ НДВКЦ Захід-фарм а саме виробництво біологічно-активних добавок під назвою Olivia.
Під час створення даного модулю виробництва я Володимир був працівником даного підрозділу, і в момент створення біологічно активних добавок в мене завжди було запитання:
А чи працюють дані фітокомплекси?
Все що я розумів так це те що комплекси виготовляються на основі пектату кальцію, добутого на самому підприємстві, та екстрактами різних трав які купляються у Франції, що означало: препарати реально мають працювати.
Вертаючись додому в 2010 році я паркував своє авто на заправній станції, на якій добре знав операторів які відпускали топливо, при оплаті за парковку я із оператором розговорився на тему народження дітей, в мене в той час в самого дружина знаходилась в положенні вагітності.
Хлопчина Андрій мені із сумним обличчям сказав що вони із дружиною намагаються створити дитину вже пятий рік поспіль і поки все марно, я в цей період фанатично відносився до фітокомплексів знаючи що вони із натуральних дорогих екстрактів відповів: непереживай я тобі дам фітокомплекси для жінок, та для чоловіків і ви із дружиною проп"єте курс але не один раз, а два ато і три рази із переривом в 2-3 тижні, із чим Андрій погодився.
Так і було я наступного разу взяв із собою 4ри пачки фітокомплексів 2і для дружини і 2і для нього передав цьому хлопцю і беззадньої мислі пішов додому.
Проходили тиждні, місяці і я вже якось забув про те що я давав фітокомплекси хлопчині на ім"я Андрій. Якось напередодні свята нового року я із гарним настроєм побачив хлопця який приймав комплекси і згадав що потрібно запитатись як в нього справи.
І ви неповірите він сказав що дружина вагітна і вони чекають народження дитини, я міг догадатись що спрацювали фітокомплекси, адже я самостійно зустрічав екстракти виробництва компанії NATUREX Франція. Я був щасливий даною подією і все зразу розповів своїй дружині, на що вона холодно мені сказала що це збіг обставин, я несперечався і зробив для себе висновок: коли ви хочете дати нове життя і по трішечки до цього йдете то спробуйте із всім що ви робите дані фітокомплекси і вони обовязково відіграють свою роль в зачатті дитини.
Зараз коли вже пройшло 7 років на запитання як справи в хлопця Андрій, він із посмішкою відповідає все супер я виховую двох дівчат.

Чернігів, Чернігівська область,Чернівці, Чернівецька область,Черкаси, Черкаська область,Хмельницький, Хмельницька область,Херсон, Херсонська область,Харків, Харківська область,Ужгород, Ужгородська область,Тернопільська область,Тернопіль,Суми, Сумська область,Рівне, Рівненська область,Полтава, Полтавська область,Одеса, Одеська область,Миколаїв, Миколаївська область,Львів, Львівська область,Луцьк, Луцька область,Кропивницький,Київ, Київська область,Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,Запоріжжя, Запорізька область,Житомир, Житомирська область,Дніпро, Дніпровська область,Вінниця, Вінницька область

Популярні публікації