ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

+38(050)723-40-45 Володимир Володимирович

Статтю опубліковує Котеджне містечко " МАЦЕСТА " при Бальнеологічному Санаторію Брусниця

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯМова буде про фітокомплек для жінок який зображено на картинці, їх приймають для лікування безпліддя а також Фітокомплекс для Чоловіків.
Реальна історія, під час якої на світ народилося двоє діток, все починалось так:
Територія на якій знаходиться Буковинський Маєток "Мацеста" належить братам Шувальським, які мають підрозділ НДВКЦ Захід-фарм а саме виробництво біологічно-активних добавок під назвою Olivia.
Під час створення даного модулю виробництва я Володимир був працівником даного підрозділу, і в момент створення біологічно активних добавок в мене завжди було запитання:
А чи працюють дані фітокомплекси? а саме комплекси для жінок та чоловіків лікування безпліддя.
Все що я розумів так це те що комплекси виготовляються на основі пектату кальцію, добутого на самому підприємстві, та екстрактами різних трав які купляються у Франції, що означало: препарати реально мають працювати.
Вертаючись додому в 2010 році я паркував своє авто на заправній станції, на якій добре знав операторів які відпускали топливо, при оплаті за парковку я із оператором розговорився на тему народження дітей, в мене в той час в самого дружина знаходиться в положенні вагітності.
Хлопчина Андрій мені із сумним обличчям сказав що вони із дружиною намагаються зачати дитину вже п'ятий рік поспіль і поки все марно, я в цей період фанатично відносився до фітокомплексів знаючи що вони із натуральних дорогих екстрактів, на що я відповів: не переживай я тобі дам фітокомплекси для жінок, та для чоловіків і ви із дружиною проп'єте курс але не один раз, а два ато і три рази із переривом в 2-3 тижні, із чим Андрій погодився.
Так і було я наступного разу взяв із собою 4ри пачки фітокомплексів 2і для дружини і 2і для нього передав цьому хлопцю і беззадньої мислі пішов додому.
Проходили тижні, місяці і я вже якось забув про те що я давав фітокомплекси хлопчині на ім'я Андрій. Якось напередодні свята нового року я із гарним настроєм побачив хлопця який приймав комплекси і згадав що потрібно запитати як в нього справи, в лікування безпліддя?
І ви не повірите він сказав що дружина вагітна і вони чекають народження дитини, я міг здогадатися що спрацювали фітокомплекси, адже я самостійно зустрічав екстракти виробництва компанії NATUREX Франція. Я був щасливий даною подією і все зразу розповів своїй дружині, на що вона холодно мені сказала що це збіг обставин, я не сперечався і зробив для себе висновок: коли ви хочете дати нове життя і по трішечки до цього йдете то спробуйте із всім що ви робите дані фітокомплекси і вони обов'язково відіграють свою роль в зачатті дитини.
Зараз коли вже пройшло 7 років на запитання як справи в хлопця Андрій, він із посмішкою відповідає все супер я виховую двох дівчат. 

+38(050)723-40-45 Володимир Володимирович 

Чернігів, Чернігівська область,Чернівці, Чернівецька область,Черкаси, Черкаська область,Хмельницький, Хмельницька область,Херсон, Херсонська область,Харків, Харківська область,Ужгород, Ужгородська область,Тернопільська область,Тернопіль,Суми, Сумська область,Рівне, Рівненська область,Полтава, Полтавська область,Одеса, Одеська область,Миколаїв, Миколаївська область,Львів, Львівська область,Луцьк, Луцька область,Кропивницький,Київ, Київська область,Івано-Франківськ, Івано-Франківська область,Запоріжжя, Запорізька область,Житомир, Житомирська область,Дніпро, Дніпровська область,Вінниця, Вінницька область

Популярні дописи з цього блогу

Санаторій Брусниця відгуки

Міжхребцева грижа: що потрібно знати?